Site Loader

Prieš metų galą pats tas laikas pasižiūrėt kaip, gi, man sekėsi spėlioti komandų pajėgumus. Trumpai – vidutiniškai. Ilgai – paklodė apačioje.

Komandos išrikiuotos konstruktorių įskaitos atvirkštine tvarka, o skliausteliuose mano spėjimas.

O mano spėjimai prieš sezono čia: Naujo sezono komandų pajėgumo rūkas

10. Williams Racing (spėjau – 9)

Kur atspėjau. Beveik visur, išskyrus poziciją.

Kur neatspėjau. Kad komandos struktūra sustyguota. Po sezono pabaigos pranešta, kad komandą palieka tiek CEO, tiek lenktynių vadovas. Komandos galvos nebeliko ir kol kas neaišku, kas juos pakeis.

9. Scuderia AlphaTauri (spėjau – 5)

Kur atspėjau. Niekur.

Kur neatspėjau. Visur. Bolidas gavosi prastas. Yuki vis dar grybauja. Pierre gali tiek, kiek gali su tokiu bolidu. Prielaidos apie savarankišką komandą gal ir nėra visai pro šalį, bet sumažėjęs Honda dalyvavimas sporte galimai atsiliepė ir komandos pajėgumui.

8. Haas F1 Team (spėjau – 8)

Kur atspėjau. Beveik visur ir net poziciją pataikiau.

Kur neatspėjau. Dėl Mick Schumacher ir Kevin Magnussen. Mick važiavo neįkvepiančiai, o sezone gale pradėjo drąskytis, kai jau buvo per vėlu. Kevin, gi, sezoną pradėjo stipriai, išnaudojo šviežio Haas greitį, sezono eigoj sėdo bet sugebėjo išnaudoti galimybę ir paėmė pirmą pole poziciją Haas komandos istorijoj.

7. Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team (spėjau – 7)

Kur atspėjau. Beveik visur. Sebo karjeros pabaiga, pozicija, prielaidos šitai nesėkmei.

Kur neatspėjau. Niekur.

6. Alfa Romeo F1 Team ORLEN (spėjau – 10)

Kur atspėjau. Beveik niekur. Alfa Romeo forma sezono pradžioje – nustebino, o veikiau – priblokšė. Bet sezono antroj pusėj Alfa buvo aplenkta konkurentų. Zhou nustebino sąlyginai greita adaptacija bet kai jis apsiprato pirmoj formulėj dėl bolido nebetobulinimo taškais paversti nesugebėjo.

Kur neatspėjau. Beveik visur. Na, gal tai, kad Valtteri surinks liūto dalį taškų, galiu sau užskaityt kaip tinkamą spėjimą. Bet Bottas kaip sužibėjo sezono pradžioj, taip išsikvėpė antroj pusėj. Ir tai jau tendencija.

5. McLaren F1 Team (spėjau – 4)

Kur atspėjau. Kad Ricciardo važiuoja išlikimo sezoną. Neišliko.

Kur neatspėjau. Dėl komandos pajėgumo. Sezoną pradėjo pusiau su bėda bet tobulinimo lenktynėse atsiliko ir sezono gale vietą užleido Alpine.

4. BWT Alpine F1 Team (spėjau – 6)

Kur atspėjau. Kaip ir visur. Tik su pozicija apsišoviau.

Kur neatspėjau. Kaip ir niekur. Alpine liko paskutinė iš gamintojų, tik ne taip įspūdingai atsilikdama kaip aš įsivaizdavau.

3. Mercedes-AMG Petronas Formula One Team (spėjau – 3)

Kur atspėjau. Vietą atspėjau. Tobulinimo dinamiką lyg irgi atspėjau. Dėl komandos draugų dinamikos buvau labiau skeptiškas George atžvilgiu, bet, visgi, komanda leido kovot ir George įveikė Lewis.

Kur neatspėjau. Kaip ir niekur labai stipriai neprašoviau.

2. Scuderia Ferrari (spėjau – 1)

Kur atspėjau. Kad turės geriausią variklį ir važiuoklę (bent jau sezono pradžioj)

Kur neatspėjau. Kad turės geriausią variklį ir važiuoklę (viso sezono metu). Pilotų lygiavertiškumas. Ko negalėjau numatyt – tokia prasta Ferrari taktika ir negebėjimas progresuot sezono metu.

1. Oracle Red Bull Racing (spėjau – 2)

Kur atspėjau. Kaip ir visur. Tik su pozicija apsišoviau. Max čempionas, Perez tvirtas antras pilotas.

Kur neatspėjau. Kaip ir niekur. Na, kiek nuvertinau Red Bull bolido pajėgumą ir vystymo potencialą bei pervertinau Ferrari gebėjimą būti lenktynių komanda.

Outro

Šį sezoną kažkaip nelabai sekiau – lenktynes žiūrėjau, bet bukom akim.

Sezono pradžioj išsikeltas ambicingas tikslas rašyti kokį tais komentarą po kiekvienų lenktynių subliuško labai greitai.

Tinklalaidė numiro visai.

Kitąmet planuoju, kad savo spėjimus apie komandų pajėgumą tikrai surašysiu.

O toliau – kaip pasiseks. Didelių planų nėra.

Gero naujo sezono!

race1.lt

Apie šį tinklalapį

Ši vieta puikiai tinka pristatyti save ir savo tinklalapį, arba įrašyti kas jį sukūrė.

Toliau naudodamiesi tinklapiu sutinkate, kad bus naudojami slapukai (cookies). Daugiau informacijos

Slapukų (coookies) nustatymai šiame tinklalapyje nustatyti „leisti slapukus“ tam, kad būtų pasiektas geriausias įmanomas naršymo potyris. Jeigu tęsite naudojimąsi šiuo tinklalapiu nekeisdami savo slapukų (cookies) nustatymų arba paspausdami „Sutinku“ apačioje, tuomet jūs sutinkate su tokiais nustatymais.

Uždaryti